top of page
t6_Rajztábla 1.png

FRISS HÍREK

Keresés

Mérkőzések, eredmények (13. hét)

  • márc. 29.
  • 8 perc olvasás

Frissítve: márc. 30.


Pályán a Szent Mihály FC csapatai a kicsiktől a nagyokig, csütörtöktől vasárnapig pattog a labda. Folyamatosan frissülő cikkünkben az eredmények, az összeállítások és az edzői nyilatkozatok!


Március 26. (csütörtök) 16:00, Vármegyei női U-16 12. forduló, Tápé, KÉSZ Sport Aréna:


Szent Mihály FC - Ujszegedi TC 5-3 (4-0). Szent Mihály: Gorzsás Zoé Kincső - Szurmai Enikő, Ocskó Odett Anna, Benecz Petra, Bakonyi Zoé, Gácser Zoé, Kovács Boróka Holda. Cserék: Kis Anna Réka, Dudás Lívia, Keszeli Violet, Dudás Fernanda.

Gólszerzőink: Gácser Zoé, Kovács Boróka Holda 2-2, Juhász Fernanda


Pigniczki Zoltán edző: "Az első félidőben szervezetten, jól játszott a csapat. A második játékrészben próbáltuk új impulzusok elé állítani a lányokat. Ezt picit nehezebben oldottuk meg. Összességében ismét jó tapasztalatokat gyűjtöttünk, hasznos mérkőzést játszottunk."


Március 27. (péntek) 12:30, Akadémiai női U-15 14. forduló, Győr:


ETO FC Győr - Szent Mihály FC 2-1 (2-0). Szent Mihály: Friebert Enikő - Csala Boglárka, Boruzs Fruzsina, Minorics Eszter, Elekes Jázmin, Nagypál Viktória, Radoi Fanni, Palotás Panni, Birling Noémi, Gondi Hanna Zsuzsanna, Simon Anna. Cserék: Hovanecz Lilien, Bitó Nikoletta (k), Mészáros Doroti Terézia, Szabó Lizett, Orvos Maja, Ligeti Dóra.

Gólszerzőnk: egy győri öngól


Olajos Csaba edző: "Zord időjárás, szakadó eső és viharos erejű szélben játszottuk utolsó alapszakaszbeli mérkőzésünket. A játékot nehéz értékelni, mert a dominánciát a szél támogatása döntötte el lényegében. Hiába kezdtünk jól, beszorítottuk az ellenfelet szembeszélben is, az első komolyabb akciójukból gólt szereztek, innentől már az eső, a hideg és a szél volt a fejekben, pedig az ellenfélnek is pont ilyen nehéz volt. Fordulás után a szél támogatásával is, de jóval nagyobb akaraterőt és küzdőszellemet vittünk a pályára, de ez egy kipresszingelt öngólra volt elég, pedig volt ezentúl több ígéretes lehetőségünk is. Sokkal nagyobb mértékben kell a feladatunkra és a gyakorolt, sokszor átbeszélt szituációkra koncentrálnunk, hogy ezt pályára is tudjuk vinni ahelyett, hogy minden mással foglalkoznánk."


Március 27. (péntek) 12:30, Akadémiai női U-17 14. forduló, Győr:


ETO FC Győr - Szent Mihály FC 3-1 (2-1). Szent Mihály: Török Stefi - Veres Dominika Letícia, Purcsi Lilla, Szilágyi Lilla, Nagy Viktória, Rácz Veronika Erzsébet, Bujdosó Sarolta, Kovács Bettina Boglárka, Olasz Zsófia, Katona Dóra Noémi, Herke Norina. Cserék: Herke Naira (k), Veres Doren, Papdi Jázmin, Rózsa Sára Ágnes.

Gólszerzőnk: Olasz Zsófia


Fábián-Saleh Houssam edző: “Az első félidőben viszonylag jó játékkal sikerült megzavarnunk a hazai csapatot, és a magas letámadásunkból helyzeteket is kialakítottunk. Ugyanakkor bosszantó, hogy olyan szituációkból kaptunk gólokat, amelyekre a héten külön készültünk. A szünetig ugyan meccsben maradtunk, de a második félidőben már nem sikerült megvalósítanunk a megbeszélteket. Az ellenfél nyomása és a zord időjárás is rányomta a bélyegét a játékunkra. Szinte végig védekeznünk kellett, és nem maradt erőnk az ellentámadásokra. A mérkőzés végül egy kapushiba után dőlt el, amire már nem tudtunk reagálni. Tanulságos mérkőzés volt a mai. A hétközi munka fontossága, a megfelelő hozzáállás és a kellő bátorság kulcsfontosságú a fejlődésünk szempontjából.”


Március 28. (szombat) 9:00, U-7-es és U-9-es Bozsik-fesztivál, Makó:


Szent Mihály FC U-7: Balogh Zsombor, Lévai Kristóf, Mraznica Levente.


Hajzer Béla, a Szent Mihály U-7 edzője: "Ebben a korosztályban még el-eltörik a mécses. Most Levike (mindjárt hatéves) sírdogált. Kérdésre, hogy mi okból sír, közölte: mert nem rúgtam gólt. Mindettől függetlenül büszkék lehetünk rájuk, mert ügyesek voltak, küzdöttek, helyenként a passzjáték is rendben ment. Négy mecsből három alkalommal győztesen hagyták el a pályát. A vereségnél sem kellett szégyenkezni, mert a fél (Levikétől egész) fejjel nagyobb ellenfélnek is sikerült gólt lőni. Összességében elégedett voltam velük, látható a fejlődés!"



A Szent Mihály FC U-9 eredményei:


Szent Mihály FC - Földeák TC 7-2

Szent Mihály FC - Makó FC 9-4

Szent Mihály FC - Tiszasziget SE 10-0

Szent Mihály FC - Szőregi RSE 7-2


A legjobb játékos: Huszta Máté


Szent Mihály FC U-9: Huszta Máté, Frank Márk, Benkó Zénó, Zám András, Daróczi Ákos.


Hajzer Béla, a Szent Mihály U-9 edzője: "A fiúk rutinos Bozsik-résztvevők! Eredményeikkel elégedettek lehetünk, mivel minden ellenfél ellen győzni tudtak. Egyéni fejlődésük kimondottan jó. Hozzáállásukkal, küzdőképességükkel elégedett voltam. Edzésen előtérbe helyeztük a csapatjáték fejlesztését, ezt folytatnunk kell. Helyenként már látszott a passzjáték, de még mindig az egyéni megoldások voltak túlsúlyban! Sok gólt szereztek, gratulálok a csapatnak!"




Március 28. (szombat) 10:00, Preakadémiai regionális női U-10 VIII. csoport 6. forduló, Békéscsaba:


A Szent Mihály FC U-10 "A" ellenfelei a Tiszakécske VSE, Békéscsaba 1912 Előre SE, Gyulai Amazonok voltak. A mieink tisztességel helytálltak, három vereséggel zártak.


Szent Mihály FC "A": Benkő Julianna (k), Kazi Léna, Fischer Hanga, Enyingi Maja, Kiss Szofi, Teodós Dalma, Nagy-Jójárt Petra.


Pigniczki Zoltán: "Az év első tornáján szerepeltünk. Nagyon lelkesek voltak a lányok, akadtak ügyes megoldásaik a nagyobb és rutinosabb ellenfelekkel szemben. Még szokjuk a helyzetet, és nagyon sokat kell gyakorolnunk."


Március 28. (szombat) 10:00, Preakadémiai regionális női U-10 VII. csoport 6. forduló, Kiskunhalas:


A Szent Mihály FC U-10 "B" eredményei:


Szent Mihály FC - Csólyospálos 12-1. Gólszerzőink: Krabót Zita 6, Török Tamara 2, Frank Maja 2, Bajtai-Borszéki Bianka, Mezei Emese

Szent Mihály FC - Mercedes Kecskeméti LC 0-1

Szent Mihály FC - Kiskunhalasi FC 5-5. Gólszerzőink: Krabót Zita 2, Bajtai-Borszéki Bianka 2, Frank Maja


Szent Mihály FC U-10 "B": Bajtai-Borszéki Bianka, Frank Maja, Krabót Zita, Lévai Dorina, Mezei Emese, Pásztor Villő, Török Tamara.


Frank Attila edző: "A rendkívüli hideg, zord, esős időjárás ellenére ügyesek voltak a lányok, nagyot játszottak minden meccsen. Még fel kell venni a regionális torna ritmusát, de jó úton járunk. Az első meccsen kihasználtunk minden lehetőséget, ennek is köszönhető a nagyarányú győzelem, de így tudtam forgatni a csapatot, felállást gyakorolni. A második mérkőzésen egy vitatott szituáció után kaptunk gólt, amelynek tanulsága, hogy sípszóig kell játszani. Sajnos ezen a találkozón kimaradt minden lehetőségünk, az ellenfél kapusa kivédte a szemünket is. És az utolsó meccsen pedig a küzdeni tudás mellett ekkorra állt össze a játékunk. 0-2-ről sikerült felállni, szép támadások végén nagyszerű gólokat szereztünk, a vezetést is sikerült megszerezni, de a végén egy igazságos döntetlen született. Ezen az úton megyünk tovább, fontos az edzésen nyújtott teljesítmény, mert ez az alapja, hogy jól játszunk, sokat fussunk a tornákon."



Március 28. (szombat) 12:00, Vármegyei női U-12 Rózsa csoport 5. forduló, Tápé, KÉSZ Sport Aréna:


A Szent Mihály FC U-12 eredményei:


Szent Mihály FC - Sándorfalva SK 3-0. Gólszerzőnk: Szekeres Erina Mira 3

Szent Mihály FC - Makó FC 12-0. Gólszerzők: Szekeres Erina 3, Kiss Judit 3, Kis Lilla 2, Lajkó Boglárka 2, Sipos Dóra, Sinkó Eszter

Szent Mihály FC - Zsombó SE 2-0. Gólszerzőink: Lajkó Boglárka, Szekeres Erina Mira


Szent Mihály FC U-12: Tóth Nikolett (k), Kis Lilla, Lajkó Boglárka, Frank Rebeka Fanni, Szekeres Erina Mira, Kiss Judit, Sinkó Eszter, Sipos Dóra.


Balogh Árpád edző: "A lányok folyamatosan alkalmazkodtak a kis pályához, a végén már csak a kapu mérete okozott gondot. Egész nap szervezetten védekeztünk, a csapatjáték pedig alakult, szép gólokat szereztünk, a helyzetkihasználáson kell még majd javítani. Kapott gól nélkül hoztuk le a 3 meccset, a három győzelemhez pedig nem férhetett kétség, gratulálok lányok!"



Március 28. (szombat) 15:00, Simple Női Liga NB I 16. forduló, Szeged, Szent Gellért Fórum:


KÉSZ-St. Mihály-Szeged - Újpest FC 1-1 (1-0). Szent Mihály: Aradi Jázmin - Sara Simonovic, Tijana Zarkovic, Komlós Lilla, Juhász Enikő, Ónodi Vanessza, Barna Bíborka, Nadja Djurdjevac, Antelj Masa (Gyovai Katinka), Nagy Lilla (Horváth Lara), Török Lilla.

Gólszerzőnk: Sara Simonovic


Major László vezetőedző: "Az első félidőben szerintem jól játszottunk, ám összességében megéreztük gólfelelősünk, Milica Popovic hiányát, aki kisebb sérülése miatt nem szerepelhetett. Ennek ellenére is vezettünk, de a második félidőben egy elkerülhető gólt kaptunk, így a győzelem sajnos nem jött össze. Próbálunk szerdán Szekszárdon javítani."


Beharangozónk IDE KATTINTVA olvasható.

A meccsről élől, szöveges közvetítést adtunk, IDE KATTINTVA olvasható.


Március 28. (szombat) 15:00, Férfi vármegyei II. 16. forduló, Öttömös:


Öttömös SE - Szent Mihály FC 4-2 (2-1). Szent Mihály: Török Máté - Csobán Róbert (Mórocz Gergő), Csobán Krisztián (Ferge Attila), Kovács Nimród, Simkó Kristóf Benjámin (Fülöp Levente), Nándori Barnabás, Kajcic Gergő, Baján Zoltán, Olajos Csaba (Borzók Máté László), Lukács Zoltán János (Göblös Ádám), Arany Máté.

Gólszerzőink: Nándori Barnabás, Baján Zoltán


Szabó Dániel vezetőedző: "Fegyelmezett fél órával kezdtünk, meg is szereztük a vezetést, majd sajnos az utolsó negyed órában hirtelen kapkodóvá váltunk, és csak idő kérdése volt a hazai egyenlítés. Az egyenlítés után egyből kaptunk egy pontrúgás utáni gólt, valamint a második félidő első percében egy átlövés gólt. Ez a szűk 20 perc el is dönthette volna a bajnokit, de egy értékesített büntető után visszajöttünk a meccsbe, és az utolsó 10 percben az volt a kérdés, hogy ki rúgja a mérkőzés utolsó gólját. Több helyzetünk is volt egyenlíteni, de sajnos kimaradtak, és az utolsó percben lezárta a mérkőzést az Öttömös. Csalódottak vagyunk, de ha belegondolunk, hogy most amiatt, mert a végén nem tudtunk egyenlíteni, és nem amiatt, mint ősszel, amikor hazai pályán 5-öt kaptunk, akkor úgy gondolom, ez jól mutatja a fejlődését a csapatnak. Ezzel a teljesítménnyel kevésszer nem fogunk pontot szeretni. Gratulálok mindenkinek!"


Beharangozónk IDE KATTINTVA olvasható.


Március 29. (vasárnap) 10:00, Vármegyei női U-16 11. forduló, Tiszasziget:


Tiszasziget SE - Szent Mihály FC 2-2 (1-1). Szent Mihály: Kocsispéter Luca - Ocskó Odett Anna, Kis Anna Réka, Dudás Lívia, Bakonyi Zoé, Gácser Zoé, Kovács Boróka Holda. Csere: Szakács Alexandra.

Gólszerzőink: Gácser Zoé, Kis Anna Réka


Balogh Árpád edző: "A mai meccsen sok volt a küzdés, a vizes talajon nehezen működtek a cseleink, passzaink, a vezetést ugyan megszereztük, de fordított az ellenfél. Azonban nem adtuk fel és az utolsó percben pontot mentettünk a fizikálisan és életkorban is picit előrébb lévő ellenfelünkkel szemben. Gratulálok lányok, sok sikert a továbbiakra!"


Március 29. (vasárnap) 12:00, Akadémiai női U-19 14. forduló, Tápé, KÉSZ Sport Aréna:


Szent Mihály FC - ETO FC Győr 4-2 (2-2). Szent Mihály: Aradi Jázmin Dorka - Budai Rebeka Réka, Papp Tamara, Baranyi Barbara, Balázs Evelin, Pribék Andrea, Oláh Maja Zoé, Gyovai Katinka, Barna Bíborka, Gyémánt Karina, Palotás Petra. Cserék: Kovács Nóra Lili, Bagi Luca Csenge, Bány Boglárka, Milinker Nóra, Simon Adrienn Evelin.

Gólszerzőink: Balázs Evelin, Baranyi Barbara, Papp Tamara 2


Hadár Attila edző: "Minden jó, ha jobb a vége! Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, 15 perc után két góllal vezettünk, ám utána sajnos gyorsan és könnyedén elherdáltuk az előnyt, könnyű gólokat ajándékozva az ellenfélnek. A szünetben átbeszéltük a lányokkal a hibákat. Arra kértem őket, merjenek játszani, legyenek agresszívebbek, s jóval többet lőjenek kapura. Hála Istennek jól indítottuk a második félidőt, s az ott mutatott teljesítményünk alapján teljesen megérdemelten nyertünk. Mindenkivel elégedett voltam, örülök, hogy a Puskás elleni meccsről a jó játékot át tudtuk menteni, s most jöttek a gólok is. Összességében az alapszakasszal kapcsolatban van némi hiányérzetem, mert a felsőházba szerettünk volna jutni, mint tavaly, de ez nem sikerült, mert sajnos sok pontot szórtunk el. Ez a mai győzelem viszont nagyon kellett ahhoz, hogy megerősítsük az ötödik helyünket az alsóházi rájátszás kezdete előtt. Várjuk a jövő heti folytatást!"



Március 29. (vasárnap) 12:00, Regionális női U-14 Dél-Keleti csoport 11. forduló, Tiszakécske:


Tiszakécske VSE - Szent Mihály FC 0-3 (0-0). Szent Mihály: Gorzsás Zoé Kincső - Bárdos Laura, Nagy Dóra, Bereczki Betti, Nagy Lilla, Stumpf Kiara Petra, Zámbó Krisztina, Pálvölgyi Dorka, Ludvig Jázmin. Cserék: Keszeli Violet, Juhász Fernanda, Benecz Petra.

Gólszerzőink: Ludvig Jázmin 2, Keszeli Violet


Pigniczki Zoltán edző: "A mai napon a lányok megküzdöttek az elemekkel. Tetszetős támadásokat vezettek, jók voltak a labdakihozatalaink is. Egy hiányérzetünk van, az pedig a helyzetkihasználás. Ezúttal nagyon jól jött Ludvig Jázmin gólérzékeny játéka. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez!"


Március 29. (vasárnap) 13:00, Vármegyei férfi U-19 Tisza-Maros csoport 12. forduló, Csongrád:


Csongrád TSE - Szent Mihály FC 11-1 (4-0). Szent Mihály: Fődi Máté István - Juhász Roland, Zsótér Gergő Botond, Simkó Kristóf Benjámin, Borzók Máté László, Mórocz Gergő, Nagy Gergő, Barczány Kende Hunor, Kajcic Gergő, Mórocz Gergő, Ferge Attila, Juhász Marcell.

Gólszerzőnk: Barczány Kende Hunor


Heipl Ábel edző: "Sajnos nem úgy álltunk bele a meccsbe ahogy azt az öltözőben megbeszéltük. Létszámgondok úgy néz ki, mindig adódnak nálunk. Várom, hogy egyszer teljes kerettel jatszhassunk bármelyik ellenfél ellen. Gratulálok a Csongrádnak!"


Március 29. (vasárnap) 14:00, Vármegyei férfi U-13 Oroszlán csoport 11. forduló, Tápé, KÉSZ Sport Aréna:


Szent Mihály FC - Szegedi VSE II. 0-6 (0-2). Szent Mihály: Jakab Zalán - Harajka Ádám, Eichner-Tanács Kornél, Seyhun Son, Kormos Nimród, Kardos Kornél, Katsidis Steven Efstathios, Laczi Domonkos Gábor. Cserék: Kiss Hunor Vajk, Nagyiván Attila Áron.


Baka Márk edző: "A mai napon Tápén fogadtuk a SZVSE csapatát. Sok betegség és sérülés hátráltatott minket, a mérkőzés 70 percéből 55 percet tisztességesen tudtunk abszolválni. A védekezés rendben volt, és a támadásban is volt keresnivalónk. Dolgozunk tovább, és jövő héten javítani fogunk!"



Március 29. (vasárnap) 15:00, Női NB III 12. forduló, Szentmihály:


Szent Mihály FC - Arany Bácska 1-3 (0-0). Szent Mihály: Kiss Szandra - Tornyi Zita, Kugler Hanna, Pilán Tímea, Fehér Zsuzsanna, Nagy Anita, Madarasné Buknicz Inez, Géczi Bettina, Rabi Ramóna. Cserék: Nagy Nikolett, Kovács Réka, Csapó Zsófia.

Gólszerzőnk: Fehér Zsuzsanna


Tornyi Zita játékos-edző: "Előző heti teljesítményünket erősen túlszárnyáltuk hazai pályán. A megbeszéltek szerint hoztuk ki a labdákat, kerestük a társakat és alakítottunk ki helyzeteket is. Az első félidőben teljesen partyban voltunk a Jánoshalmával, de a második félidő második felére kicsit elfogytunk, azonban a végéig küzdöttünk."



 
 

TÁMOGATÓINK

SzRT_TM_KLUB_VB_buszmegallo_STATIK_720x96_0819.jpg

KAPCSOLAT

E-mail: st.mihaly.fc@gmail.comszentmihaly.kft@gmail.com
Levelezési cím: 6723 Szeged, Zöldfa u. 16. 2/8

bottom of page