Mérkőzések, eredmények (17. hét)
- ápr. 26.
- 7 perc olvasás
Frissítve: ápr. 27.

Pályán a Szent Mihály FC csapatai a kicsiktől a nagyokig, péntektől vasárnapig pattog a labda. Folyamatosan frissülő cikkünkben az eredmények, az összeállítások és az edzői nyilatkozatok!
Április 24. (péntek) 15:00, Akadémiai női U-17 Alsóház 2. forduló, Tápé, KÉSZ Sport Aréna:
Szent Mihály FC - ETO FC Győr 4-3 (1-2). Szent Mihály: Herke Naira - Katona Dóra Noémi, Veres Dominika Letícia, Szilágyi Lilla, Herke Norina, Nagy Viktória, Olasz Zsófia, Bujdosó Sarolta, Rácz Veronika Erzsébet, Kovács Bettina Boglárka, Veres Doren. Cserék: Elekes Jázmin, Papdi, Jázmin, Purcsi Lilla.
Gólszerzők: Bujdosó Sarolta, Rácz Veronika Erzsébet, Elekes Jázmin, Kovács Bettina Boglárka
Fábián-Saleh Houssam edző: "A várakozásoknak megfelelően igazi rangadót játszottunk az ETO csapatával. Jól kezdtük a mérkőzést, korán vezetést szereztünk, majd sorra alakítottuk ki a veszélyes helyzeteket. Az első félidőben talán az idei év egyik legjobb teljesítményét nyújtottuk, azonban a félidő hajrájára érthetetlen módon megtört a játékunk, és a Győr meg tudta fordítani az állást. A szünetben rendeztük a sorokat, a lányok pedig jó mentalitással tértek vissza a pályára. A második félidőből egy igazi 'őrült' mérkőzés kerekedett: adok-kapok játék, gólok mindkét oldalon, kemény párharcokkal. Ebből végül mi jöttünk ki jobban. Összességében úgy gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk, küzdésből jelesre vizsgáztunk. Bízom benne, hogy ezt a szintet a továbbiakban is tartani tudjuk, mind játékban, mind mentalitásban. Gratulálok a lányoknak, az ellenfélnek pedig további sok sikert kívánok.”
Beharangozónk IDE KATTINTVA olvasható.

Április 25. (szombat) 9:00, U-11-es Bozsik-fesztivál, Makó:
A Szent Mihály FC U-11 eredményei:
Szent Mihály - Szőreg II. 3-0. Gólszerzőink: Kormos Nimród 2, Juhász Mór
Szent Mihály- Szőreg I. 5-0. Gólszerzőink: Daróczi Ádám 2, Kormos Nimród 2, Katsidis Steven Efsthatios
Szent Mihály- Makó 5-1. Gólszerzőink: Katsidis Steven Efstathios, Harajka Ádám, Juhász Mór 2, Kormos Nimród
Szent Mihály - Apátfalva 5-2. Gólszerzőink: Kormos Nimród 2, Katsidis Steven Efstathios 2, Daróczi Ádám
Szent Mihály FC U-11: Bakonyi Botond, Balogh-Hódi Zénó, Daróczi Ákos, Daróczi Ádám, Kormos Nimród, Juhász Mór, Harajka Ádám, Katsidis Steven Efstathios, Böhler Zétény, Benkó Kristóf, Seyhun Son, Murányi Gergő.
Kopasz Balázs edző: "Maximálisan elégedettek lehetünk a mai Bozsik-torna miatt. Kiváló időben kiváló játékkal és mentalitással futballozva megnyertük mind a négy meccset, s a fejlődés is egyértelműen látszik a játékosokon. Gratulálok a srácoknak!"
Április 25. (szombat) 12:00, Regionális női U-14 Dél-Keleti csoport 15. forduló, Gyula:
Gyulai Amazonok - Szent Mihály FC 2-0 (0-0). Szent Mihály: Gorzsás Zoé Kincső - Bárdos Laura, Nagy Dóra, Bereczki Betti, Nagy Lilla, Stumpf Kiara Petra, Zámbó Krisztina, Keszeli Violet, Juhász Fernanda. Cserék: Bakonyi Zoé, Pálvölgyi Dorka, Szakács Alexandra, Benecz Petra, Dudás Lívia.
Pigniczki Zoltán edző: "Sok helyzetet hozó mérkőzésen Nagy Lilla révén mi csak kapufáig jutottunk, míg a Gyula a két lehetőségét gólra tudta váltani. Próbálkoztunk mindennel, de úgy tűnik, mostanában a góllövéssel hadilábon állunk, s sajnos szerencsénk sincs. A hátralévő időszakban a befejezésekre helyezzük a hangsúlyt az edzéseken. Gratulálok a Gyulának!"
Április 25. (szombat) 15:00, Simple Női Liga NB I 19. forduló, Szombathely:
Viktoria FC - KÉSZ-St. Mihály-Szeged 2-5 (1-2). Szent Mihály: Aradi Jázmin - Komlós Lilla, Tijana Zarkovic, Ónodi Vanessza, Juhász Enikő (Németh Peónia), Antelj Masa (Palotás Petra), Sara Simonovic (Barna Bíborka), Nadja Djurdjevac, Török Lilla, Horváth Anita (Szabó Dóra), Milica Popovic (Horváth Lara).
Gólszerzőink: Milica Popovic 2, Ónodi Vanessza, Szabó Dóra és egy öngól
Major László vezetőedző: "Játszottunk már jobban is, de 5-2-re nyerni a Viktoria otthonában nagyon szép dolog. Három-négy játékosom átlagon felüli teljesítménye kellett ma a nagyarányú győzelemhez. Gratulálok a csapatnak!"
Beharangozónk IDE KATTINTVA olvasható.
A találkozóról élő, szöveges közvetítésünk IDE KATTINTVA olvasható.

Április 25. (szombat) 17:00, Férfi vármegyei II. 20. forduló, Tömörkény:
Tömörkény KSE - Szent Mihály FC 1-5 (1-1). Szent Mihály: Török Máté - Csobán Krisztián, Mórocz Gergő (Császi Álmos Attila), Vörös Tibor (Borzók Máté László), Nándori Barnabás (Faragó Mátyás), Arany Máté, Baján Zoltán, Olajos Csaba, Hufnágel Péter (Illés Márk), Lukács Zoltán János (Ferge Attila), Fülöp Levente.
Gólszerzők: Baján Zoltán 2, Olajos Csaba, Nándori Barnabás, Faragó Mátyás
Szabó Dániel vezetőedző: „Ahogy számítottunk rá, nagyon nehéz mérkőzést játszottunk a Tömörkény ellen. A hazaiak lényegében az első lövésükből gólt szereztek, majd egy olyan 20-30 perc után felébredtünk, és egy szöglet utáni kavarodásból egyenlítettünk. Azt követően igazán addig volt szoros a meccs, míg nem rúgtuk meg a második gólt. Azután megtört a Tömörkény, kijött a támadóink és a védőik közötti tempókülönbség, s esélyt sem hagytunk nekik. Sorra alakítottuk ki a helyzeteket, melyek közül a végén többet is gólra váltottunk, így megérdemelten gyűjtöttük be a fontos három pontot.”
Beharangozónk IDE KATTINTVA olvasható.
Április 26. (vasárnap) 10:00, Preakadémiai regionális női U-12 VII. csoport 7. forduló, Szentes:
A Szent Mihály FC U-12 Sárga eredményei:
Kecskeméti LC - Szent Mihály FC 2-2
Kiskunhalas FC - Szent Mihály FC 0-5
Szentes Kinizsi - Szent Mihály FC 1-2
Gólszerzőink: Balázs Hella 4, Répás Emma 4, Tálas Fanni 1
Szent Mihály FC U-12 Sárga: Balázs Hella, Daka Mira, Kovács Boglárka, Orcsik Flóra, Pásztor Csilla, Rácz Sarolta, Répás Emma, Sólya Villő, Tari Anna, Tálas Fanni.
Czékus Renáta edző: "A lányok nagyon jó formában voltak, kiegyensúlyozott játékot mutattak. Az edzéseken elsajátított cseleket és taktikai lépéseket is tudták alkalmazni, hasznosítani a mérkőzéseken."

Április 26. (vasárnap) 10:00, Preakadémiai regionális női U-12 VIII. csoport 7. forduló, Gyula:
A Szent Mihály FC U-12 Piros eredményei:
Szent Mihály FC - Gyulai Amazonok 3-1. Gólszerzőnk: Szekeres Erina 3
Szent Mihály FC - Békéscsaba 2-0. Gólszerzőnk: Kis Lilla 2
Szent Mihály FC - Tiszakécske 8-0. Gólszerzőink: Ludvig Jázmin 3, Lajkó Boglárka 2, Szekeres Erina, Sinkó Eszter, Tóth Nikolett
Szent Mihály FC U-12 Piros: Tóth Nikolett, Kiss Judit, Kis Lilla, Szekeres Erina, Sinkó Eszter, Lajkó Boglárka, Ludvig Jázmin, Virgoncz Loretta, Sipos Dóra.
Balogh Árpád edző: "Ma végre olyan helyzet elé lett állítva a csapat, ami nem sokszor fordul elő: vezetést szerzett az ellenfél! Ettől kezdve elkezdték komolyan venni a mérkőzést a lányok és megfordítottuk, agilis, harcos, eredményes játékkal. A második meccsen nehezen törtük fel a védelmet, de sikerült, 2-0, a harmadik találkozón már hoztuk a szokásos felszabadult játékot. Gratulálok, lányok, csak így tovább!"

Április 26. (vasárnap) 10:00, Vármegyei férfi U-13 Oroszlán csoport 15. forduló, Szentmihály:
Szent Mihály FC - Szegedi VSE 5-3 (2-1). Szent Mihály: Bakonyi Botond - Harajka Ádám, Balogh-Hódi Zénó, Murányi Gergő, Kormos Nimród, Keserű Kristóf, Kardos Kornél, Daróczi Ádám, Juhász Mór. Cserék: Nagyiván Attila Áron, Magyari Ferenc Márk, Katsidis Steven Efstathios, Kiss Hunor Vajk.
Gólszerzőink: Kormos Nimród, Juhász Mór 2-2, Kardos Kornél
Baka Márk edző: "A mai napon az U-13-as csapatunk a SZVSE csapatát fogadta. Szokásos módon szeretném kiemelni: a játékosaink csapatban, valamint egyénileg is kiemelkedő teljesítményt nyújtottak. Annyi különbség van a korábbi mérkőzésekhez, hogy mai napon győzelemmel mentünk haza ebédelni! Minden játékosunk előtt le a kalappal! Végre számszerűen is szép eredmény is született! A gyerekek öröme be aranyozta a hétvégénket. Dolgozunk tovább!"
Április 26. (vasárnap) 10:00, Vármegyei női U-16 15. forduló, Tápé, KÉSZ Sport Aréna:
Szent Mihály FC - ESK Kiskundorozsma 4-0 (3-0). Szent Mihály: Kocsispéter Luca - Ocskó Odett Anna, Kis Anna Réka, Bakonyi Zoé, Vajas Boglárka Izabella, Gácser Zoé, Kovács Boróka Holda. Cserék: Szurmai Enikő, Bárdos Laura, Benecz Petra, Török Nikoletta.
Gólszerzőink: Bárdos Laura 2, Kovács Boróka Holda, Gácser Zoé
Pigniczki Zoltán edző: "Miután a keretünkben több dorozsmai játékos is található, nagyon készültünk erre a meccsre, mely különlegesnek számított a lányok számára. Jó hangulatú presztízsmérkőzést vívtunk vasárnap délelőtt. A lányok szépen játszottak, megérdemelten nyertek. Kiemelkedett az U-14-ből feljátszó dorozsmai Bárdos Laura, tulajdonképpen az ő teljesítménye jelentette ma a különbséget."
Április 26. (vasárnap) 13:00, Akadémiai női U-15 Alsóház 2. forduló, Tápé, KÉSZ Sport Aréna:
Szent Mihály FC - Diósgyőri VTK 0-4 (0-3). Szent Mihály: Friebert Enikő - Csala Boglárka, Boruzs Fruzsina, Minorics Eszter, Elekes Jázmin, Katona Dóra Noémi, Nagypál Viktória, Radoi Fanni, Palotás Panni, Gondi Hanna Zsuzsanna, Simon Anna. Cserék: Hovanecz Lilien (k), Mészáros Doroti Terézia, Szalkai Anna, Orvos Maja, Birling Noémi, Csanki Boglárka.
Olajos Csaba edző: "Sok szempontból a szöges ellentéte volt a mai mérkőzésünk legutóbbinak. Korai vendégvezetés, az első hibánk után, majd egy pontrúgás után kettőre nőtt a hátrány. Voltak lehetőségeink, kétszer a kapu torkából sem tudtunk betalálni. Az említett és további helyzetek kimaradása kulcs volt a mai napon, ami nem a mi oldalunkra billent, és a játékunk, védekezésünk is bizonytalanabbá vált. Ebben a korosztályban ezeknek a pillanatoknak sokkal nagyobb súlyuk van, ez ma is bebizonyosodott. Viszont azt nem lehet elvenni a gyerekektől, hogy ne próbálták volna meg, lesz még olyan mérkőzésünk a jövőben, ahol ezek fognak dönteni. Megyünk tovább, jövő héten újabb lehetőség van a javításra, meg kell tegyük!"

Április 26. (vasárnap) 14:00, Női NB III 15. forduló, Szentmihály:
Szent Mihály FC - ESK Kiskundorozsma 4-2 (2-2). Szent Mihály: Kiss Szandra - Pálnik Johanna, Tornyi Zita, Kugler Hanna, Pilán Tímea, Fehér Zsuzsanna, Nagy Anita, Madarasné Buknicz Inez, Rabi Ramóna. Cserék: Nagy Nikolett, Szabó-Csúri Alexandra, Csapó Zsófia.
Gólszerzőink: Kugler Hanna 3, Rabi Ramóna
Tornyi Zita játékos-edző: "Erős szélben játszottunk gólgazdag mérkőzést Szentmihályon a Dorozsma ellen. Sok helyzetet alakítottunk ki, még pontosítjuk a befejezéseket."

Április 26. (vasárnap) 15:00, Vármegyei férfi U-19 Tisza-Maros csoport 16. forduló, Tiszasziget:
Tiszasziget SE - Szent Mihály FC 5-1 (1-0). Szent Mihály: Fődi Máté István - Zsótér Gergő Botond, Lukács Zoltán János, Nagy Gergő, Barczány Kende Hunor, Kajcic Gergő, Mórocz Gergő, Borzók Máté László, Faragó Mátyás, Illés Márk, Juhász Marcell. Cserék: Varga Bence, Gondi Milán Mihály.
Gólszerzőnk: Mórocz Gergő
Szabó Dániel edző: "Küzdős első félidő után sajnos több egyéni hibát is megbüntetett a hazai csapat, aki így jogosan szerzett három pontot. Fejben sokkal fittebbnek kell lennie a srácoknak, persze sokaknak az érettségi most a legnagyobb feladat a következő hetekben. Remélhetőleg azért egy kis mozgás és foci jót fog tenni majd a tanulásban is."
Április 26. (vasárnap) 16:00, Akadémiai női U-19 Alsóház 2. forduló, Tápé, KÉSZ Sport Aréna:
Szent Mihály FC - Pécsi MFC 1-3 (1-1). Szent Mihály: Aradi Jázmin Dorka - Simon Adrienn Evelin, Papp Tamara, Bagi Luca Csenge, Balázs Evelin, Pribék Andrea, Oláh Maja Zoé, Budai Rebeka Réka, Arnold Sára, Barna Bíborka, Gyémánt Karina. Cserék: Kovács Nóra Lili, Baranyi Barbara, Vajda Zsófia, Bány Boglárka.
Gólszerzőnk: Papp Tamara
Hovanyecz Attila edző: "Nehéz hét áll mögöttünk több okból is. Sok betegünk volt, illetve a csapat körül is történtek olyan dolgok, melyeket rendezni kellett. Próbáltuk úgy felépíteni az edzéseket, hogy pozitív mentalitással tudjunk beleállni a hétvégi mérkőzésbe. Az elején tökéletesen betartották a lányok, amit előzetesen megbeszéltünk. Hamar vezetést szereztünk, uraltuk a játékot, ám aztán sajnos belekényelmesedtünk a meccsbe, átadtuk az irányítást a vendégeknek, akik gyorsan egyenlítettek. A félidőben próbáltuk rendezni a sorokat, nyugtattuk a lányokat, mert a labdabirtoklásban rengeteg volt a kapkodás. A második felvonást tüzesen, motiváltan kezdtük, rendre odakerültünk az ellenfél kapuja elé, helyzeteket alakítottunk ki, ám ezekkel nem tudtunk élni. Ezután viszont sajnos egy hiba csúszott a védekezésünkbe, amit megbüntetett a Pécs, és hátrányba kerültünk. A második gól után azt láttam a szemeken, hogy a lányok nem hiszik el, hogy meg tudjuk fordítani, meg tudjuk nyerni ezt a találkozót. Hajtottunk, csináltuk, küzdöttünk, de ez ma nem volt elég. Úgy gondolom, először a fejekben kell rendbe rakni a dolgokat, s utána tudunk előre haladni, mert ezek a játékosok ennél többre képesek, tudnak sokkal jobban játszani, s ez a csapat szebb eredményeket érdemel. Próbáljuk javítani a hibákat, megyünk előre, van még hátra három forduló, és továbbra is az a célunk, hogy megnyerjük az alsóházat. Fájó ez a mai vereség, de gratulálunk a Pécsnek, abszolút megérdemelten vitte el a három pontot."




