Meglesz-e az első pont?
- ápr. 14.
- 1 perc olvasás

Világbajnoki selejtezőt játszik ma Montenegró, Nadja Djurdjevac, Sara Simonovic és társaik első pontjaikért küzdenek.
Csehország ellen, idegenben lép pályára kedden 17:30-kor a montenegrói női labdarúgó-válogatott a világbajnoki selejtezők B1-es csoportjának 3. fordulójában. A találkozót Chomutovban rendezik. A csoport másik mérkőzésén Wales 20:15-kor fogadja Albániát.
A kvartettet a 4 pontos Wales vezeti az ugyancsak 4 pontos csehek, a 3 ponttal álló Albánia és a B-ligában újonc, egyelőre 0 pontos Montenegró előtt. Sara Simonovic, Nadja Djurdjevac és társaik tehát első pontjaikért küzdenek ma este. Bízzunk benne, hogy a KÉSZ-St. Mihály-Szeged két kitűnő középpályása ezúttal lehetőséget kap Mirko Maric szövetségi kapitánytól! A meccsről természetesen beszámolunk majd honlapunkon.




