Videón a győri bravúriksz!
- máj. 8.
- 1 perc olvasás

Hangoljunk a Fradi elleni szombati meccsre a szerdai szenzációs győri döntetlen összefoglalójával!
Felkerült az MLSZ YouTube-csatornára a szerdai ETO FC Győr - KÉSZ-St. Mihály-Szeged női NB I-es mérkőzés videós összefoglalója. Mint arról szöveges online közvetítésünkben beszámoltunk, csapatunk a 15. fordulóból elhalasztott összecsapáson zseniális eredményt ért el, egy pontot elhozott a favorit otthonából. A 0-0-ra végződő találkozón rendkívül fegyelmezetten, szervezetten és lelkesen futballoztunk, remekül védekeztünk, nem tudott bennünket megbontani a magyar és külföldi válogatott játékosokkal teletűzdelt Rába-parti alakulat. Helyzeteink is voltak, ám gólt szerezni nekünk sem sikerült. A Szent Mihály így 30 pontjával az előkelő ötödik helyről várja a 21. fordulót és a szombati Ferencváros elleni idegenbeli ütközetet.
A Győr elleni 0-0 kapcsán vezetőedzőnk, Major László, valamint futballistáink közül az újonc Olasz Zsófia értékelt. Tekintsék meg az összecsapás legérdekesebb jeleneteit! IDE KATTINTVA pedig az ETO ellen első NB I-es meccsét játszó 15 éves Olasz Zsófiával készített interjúnk olvasható.
Fotó: Facebook/ETO FC




