Videón a szekszárdi szenvedés
- ápr. 10.
- 1 perc olvasás

Négy kapufa, három hatalmas védelmi hiba, két gól, nulla pont. Aki szeretné, megnézheti, mi történt velünk Tolnában, aztán felejtsük is el gyorsan az egészet.
Nem kapkodták el: másfél héttel(!) a 17. fordulót követően felkerült az MLSZ YouTube-csatornára a múlt szerdai Szekszárdi WFC - KÉSZ-St. Mihály-Szeged (3-2) női NB I-es mérkőzés videós összefoglalója. Négy kapufa, három hatalmas védelmi hiba, két gól, nulla pont a 11. helyezett otthonában... Aki szeretné, megnézheti, mi történt velünk Tolnában, hallgassa meg Major László vezetőedző, Horváth Anita és Juhász Enikő értékelését, aztán felejtsük is el gyorsan az egészet.
Várjuk a múlt szombati Pécs elleni 2-1-es bravúros diadal összefoglalóját! Azt sokkal szívesebben néznénk már!
A kapufás illusztráció forrása: Fót Sportegyesület honlapja




