FRISS HÍREK

Csengele KSK- Szent Mihály FC 5-1

Csengelén a közvetítésnek -eddig technikai problémai voltak, elnézést kérünk érte.

Lassan vége az első félidőnek, reméljük innen tudunk tudósítani -

Sajnos nyoma sincs az elmúlt hetek jó játékának, ez a félidő az ördögé-Csengelén nem egyszerű nyerni, s a játékunkban( se védekezésben , se támadásban nincs az a plusz ami ehhez kellene )

Kitört a szünet .

Természetesen nem kellene feladni, Baján Zolinak lesz munkája- valamit kitalálni- a szünetben.

Kezdünk.

Eldőleni látszik , a csengelei bal szél elszalad , majd a tehetetlen Török Máté mellet jobb alsóba helyeznek a lilák 3-0

Az idő telik ,s Mi szépen ki sodródtunk a mérkőzésből. Rosz megoldások sokasága, és tanácstalanság.

Cserék: Zatykó Norman, Baján Zoltán lejőn,jOlajos Csaba,Nagy Norbert be.

Naggyá tesszük a Csengelét 4-0, s még egy tizenegyest is adunk a hazaiaknak

Ebbe beleszaladtunk, könnyű síppal befujt 11.-es, melyet Török Máté kivédett, de a kipattanót berúgják 5-0

Cseréink : Belaidi Ajád , Androczki Tamás ,Kovács Bende lejött

Altorjai Boldizsár, Elek Ádám ,Sallai Mór bejött.

Szépítünk ,a kapufáról lecsorgó labdát Sallai Mór (első labdaérintésből ) a halóba rúgja. 5-1

Még 10 perc

Percek óta a csengelei kapu elött zajlik a játék, Sallai Mór kerül nagy helyzetbe - nincs gól

Minda Gábor nem mer csengelei lest behúzni- (legalábbis ha nem két méteres, vagy nagyobb )

Teljesen megérdemelt csengelei győzelem (arányiban is )- egy indiszponált Szent Mihály ellen.

Gratulálunk a lila- fehéreknek köszönjük olvasóink figyelmét.