Frissítve: máj. 5.

9. perc 0:0

Sok-sok viszontagság után tudjuk üdvözölni olvasóinkat.

Szent Mihály: Krstovic A. - Németh P., Futaki F., Koszo Sz., Balázs B., Malesevic S., Nagy L, Trbojevic I., Sovány D., Ezer A., Marjanovic L.

20. perc: eddig jó, mezőnyben is tartjuk magunkat.

(sem az akadémia nem adta könnyen magát, bejutnunk kimondottan nehéz volt) Mellesleg két hatalmas Krstovic védést ünnepeltünk az utóbbi percekben. Meg egy gyors hír, Sajti Kriszti betegsége nem javult, nincs jelen a mérkőzésen.

Ivószünet, meglepetésre Marjanovic a középpályán, Koszo a belső védő.

A 29. percben a jobb oldali védelmünk nem volt határozott, a területről a tizenhatos vonalára játszották a labdát, tisztán, és védhetetlenül lőhettek a hazaiak.

34. perc: Lena Marjanovic megsérül, helyette Szabó Dóra áll játékba.

40. perc MTK enyhe mezőnyfölény, de nem tűnik lehetetlennek felérni a hazai kapuhoz.

Ez a 44. percben kétszer is sikerült, előbb egy szöglet után Koszo fejelt mellé, majd egy szép Ezer, Szabó kombináció nem ért el lövésig.

SZÜNET MEGÉRDEMELT EREDMÉNNYEL, DE JÓL TUDJUK, 0-1-BŐL MÉG BÁRMI LEHET.

Elkezdődött a második etap.

54. perc: élénk iramú MTK főlény.

56. perc Krstovic Anastasija első komoly munkája a második félidőben, egy 16 méteres átlövést véd kapusunk bravúrral.

59. Csere: Sovány Dorina helyére Ónodi Vanessza

62. perc: Kár, kár... Már támadgatunk is, mikor elpasszoljuk a labdát, aztán el is védekezzük, mondhatjuk rágatunk egy gólt a kék-fehérekkel.

70. perc: Az MTK hármat cserél, mi meg fáradunk, nehéz idők jönnek...

72. perc: egy kápás lövést ártalmatlanít szépen Anastasija.

79. perc: Trbojevic egy lehetősége, de lövését a gólvonal elől kivágják.

82. perc: kettőt cserélünk: lejön Nagy Lilla, Ezer Anna (sérülés), bejön

87. perc Egy szöglet után Krstovic munkában.

három perc a hosszabbítás.

Két kapott gól, és két sérülés ezek rossz hírek, a lányok nagyot dolgoztak, köszönet Nekik érte.

Mi meg önöknek köszönjük a figyelmet, találkozunk a Budaörs ellen.