SOROKSÁR- SZENT MIHÁLY 3-3

Frissítve: ápr. 27.

(A kép illusztráció.)

Soroksáron kemény hideg fogadta a paprikapiros-napsárga csapatot, mely az alábbi összeállítással kezd: Aradi, Marjaniovic, Knezevic, Sajti, Koszo, Balázs, Trbojevic, Sovány, Nagy L, Malesevic, Futaki

Roppant fáradt a csapat, az előző három napban utaztunk 1000-et, és egy hét alatt játszottunk 3 bajnokit.

10. perc: Saját tizenhatoson belül eladtunk a labdát, nagyot küzdöttünk, de már nem tudtunk korrigálni 1-0.

17. perc: Malesevic remek szögleténél hagytunk ki egy esélyt.

A 20. perc a miénk, két gólszerzési esélyünk is volt - kimaradtak.

30. perc: Nem találjuk a mérkőzés ritmusát, szinte mindig hiányzik egy ütem, hogy jó legyen.

Nagyon sok energiánkat felvesz a kiváló soroksári csatárok semlegesítésé, és az a pici hiányzik elöl.

39. perc: mint a múlt héten, a Szekszárd ellen. Malesevic Sanda remek jobb oldali szögletét Sajti Krisztina közvetlen közelről feleli a hálóba.

44. perc: Most Ivana Trbojevic ível be szabadrúgást, s ismét Sajti Krisztina fejel gólt.

SZÜNET

46. perc: Nagy Vanessza második góljával egyenlített a Soroksár 2-2

Nagy labdabirtoklási fölényben a Soroksár.

56. perc: lejött a pályáról Nagy Lilla, és Sovány Dorina, játékba lépett Ezer Anna, és Németh Zsófia Peónia.

A 63. percben először passzolták ki a hazaiak a védelmünket, fordítottak 3-2

68. perc Malesevic remek szögletét Koszo fejelte fölé.

Az utolsó erőtartalékokhoz fordulnak a lányok, Vajda Mester taktikai változtatást hajt végre. Marjnovic Lenát előrébb küldi egy sorral, míg Koszo a belső védő.

79. perc: vajon lesz-e még esély?

Cserélünk: Balázs Bettina helyett Ónodi Vanessza.

Most nem kapjuk meg az egyenlő bíráskodás esélyét, vissza fújják támadásainkat.

Pár perc van hátra, és Aradi Jázmin védett nagyot.

És lett még egy esély, ezzel Ónodi Vanessza él is a 90. percen Németh Zsófia Peo gyönyörű beadását fejeli a bal felsőbe. 3-3

A játékvezető 3 percet hosszabbított, egy-egy (ott kisebb, Nálunk nagyobb) lehetőséggel.

Óriásit melóztak a lányok, 7 pontot szereztek egy hét alatt. (Megvertük a Szekszárdot, a Szombathelyt ikszeltünk Soroksáron) Ezek a legmerészebb reményeink voltak.

Hazafelé egy közös vacsora Lajosmizsén, majd regeneráció. Jövő szombaton jön hozzánk a DVTK. Evés közben jön meg az étvágy, az biztos, hogy nagy meccs lesz.

KÖSZÖNJÜK A FIGYELMET, HAJRÁ SZENT MIHÁLY!