top of page

FRISS HÍREK

SZENT MIHÁLY FC- DVTK0-1

Frissítve: ápr. 28.

Szeretettel köszöntjük olvasóinkat .Perceken belül elkezdődik a Diósgyőr elleni 14. tétmérkőzésünk.

Pompás idő , nagy hazai vágyak.

Szent Mihály: Krstovic ,Futaki ,Malasevic,Marjanovic ,Németh Koszo ,Trbojevic,Vékony,Nagy L, ,Ezer ,Sajti

A kezdő rúgást Ruzsa Roland önkormányzati képviselő, és Blanka lánya végezte el.

Az első perceket mindkét csapat nagy hőfokkal kezdte, férfias a küzdelem.

16. perc Futaki Fruzsina kapott- kicsit szigorúan- sárga lapot.

Egyenlő erők nagy küzdelme után az első helyzet a miénk, egy bonyolult kapu előtti szituáció vége nem nekünk, a borsodi kapusnak jött ki jobban.

Rohan az idő, már a 28. percben járunk.

Sovány Dorina Egyedül vezette a vendég kapusra a labdát ,de fölé emelt.

Futaki Fruzsina hibázott nagyot (ki akart kísérni egy labdát az alapvonalnál-, de nem sikerült ),Krstovic bravúrúja csak besegitette a labdát.

Szünet ,Mi kihagytuk a helyzeteket ( Nem voltak túl nagyok), egyet hibáztunk , s máris 0-1

Kezdünk.

Szabó Dóra beáll ,Futaki Fruzsina helyére

48. perc Szabó Dóra gyönyörű csellel helyzetbe kerül ,és fölé lő.

Szabó Dóri helyzetbe tud kerülni , 15 méteres lövését bravurral védi a vendég kapus.

56. perc Nagy Lilla is kihagy egy esélyt, egyedül húzhatna kapura, bátortalan korán , és gyengén lő !

62. perc Szabó Dóra lehetne a nyerő ember Ivana Trbojevic nagyszerű beadását nem tudja értékesíteni az ötösről.

71 perc Most Nagy Lilla haggya ki a kihagyhatatlant , 14 méteres tiszta lövését bravúrral védi a borsodi kapus.

78. perc nyomunk ,de ma szinte semmi sem jön össze.

Nagyon fogy az időnk.(de még valamennyi itt van)

Kettőt cserélünk Nagy Lillának, Sovány Dorinának köszönjük, és hátha..... Horváth Lara , Onodi Vanessza

Az utolsó két percben is helyzetek sokaságát hagytuk ki.

A labdarúgás,- és az élet is- igazságtalan. A lányok sokat dolgoztak, helyenként jól is játszottak. A DVTK öröme most érdemtelen.