top of page

120 találat erre: „”

• Eredmények A 20. hétről

Leány U19 alsóház 2. forduló St. Mihály FC - ETO FC Győr 5-1 (1-0) Gólszerzőink: Koszo Sydney, Szabó Dóra, Balázs Evelin, Bozóki Csenge, Horváth Lara Játékosaink: Aradi Jázmin (Szaniszló Viola), Fischer Márta (Horváth Lara), Koszo Sydney, Sovány Dorina, Balázs Evelin, Nagy Lilla, Szabó Dóra, Sajti Krisztina, Pálnik Johanna, Futaki Fruzsina, Bozóki Csenge (Arnold Sára) Hadár Attila edző nyilatkozata: "Gratulálok a Lányoknak a mai győzelemhez, illetve az egész éves teljesítményükhöz! A mai három ponttal bebiztosítottuk az alsóház megnyerését 2023/24-es szezonban, függetlenül az utolsó két forduló eredményétől! Természetesen nem engedünk le, és szeretnénk megnyerni a két utolsó mérkőzést is! A mai meccset végig a kezünkben tartottuk, sőt az emberhátrányunk után három gólt tudtunk szerezni! Igazi nagybetűs CSAPATKÉNT funkcionáltunk ma!" Leány U15 alsóház 4. forduló ETO FC Győr - St. Mihály FC 1-3 (0-0) Gólszerzőnk: Kovács Bettina Boglárka 3 St. Mihály: Vasi Abigél - Kovács Bettina, Boruzs Boglárka, Kálló Tímea, Papdi Jázmin, Rózsa Sára, Olasz Zsófia, Szilágyi Lilla, Varga Kitty, Herke Noira, Csúcs Lilien - Herke Naira, Purcsi Lille, Szendrei Hanna, Katona Dóra, Vajda Flóra, Polonkay Dóra, Boros-Kovernyik Natáli Olajos Csaba értékelése: "Egyenlő erők küzdelmét hozta az első játékrész, mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, de a mezőnyharc dominált. A szünetben néhány dolgon igyekeztünk változtatni, a stabilitás érdekében, ami eredményeképp két gyors góllal elléptünk a hazaiaktól. Ezután következett egy 10-15 perces periódus, ahol kissé bizonytalanná váltunk, kapkodtunk. Jött is a válasz, szépített az ETO, de jól reagáltak a lányok, jól zártunk hátul, a védelem stabilitása mellett a kapusom kiemelkedő teljesítményt nyújtott. A kinyíló hazaiak mögött egyre több területünk volt támadni, több lehetőségünk is akadt, végül 10 perccel a vége előtt egy sikeres letámadás után lezártuk a mérkőzést. Nagyon büszke vagyok a gyerekekre, mert amit múlt héten említettem, hogy közel vannak egymáshoz az itt szereplő csapatok, ez bizonyosságot nyert, illetve az is, hogy csapatmunkával, odafigyeléssel szép dolgokat tudunk a pályára vinni. Két hazai mérkőzés vár még ránk, rá kell tennünk a koronát a fejlődési görbénkre." Leány U17 alsóház 4. forduló ETO FC Győr - St. Mihály FC 1-0 Játékosaink: Simon Adrienn, Papp Tamara, Bagi Luca, Barna Bíborka, Gyémánt Karina, Kozma Vivien, Gyovai Katinka, Oláh Maja, Baranyi Barbara, Vajda Zsófia, Bány Boglárka -Vasi Abigél, Kovács Réka, Milinker Nóra Fábián-Saleh Houssam edző értékelése: "Ahogy az időjárás, úgy mi is két arcunkat mutattuk ezen a mérkőzésen. A jobb periódusokban birtokolni tudtuk a labdát és kontrolláltuk a játékot, de az átütő erő a támadó játékunkból szinte végig hiányzott. A kulcspillanatokban és játékhelyzetben nem voltunk kellően koncentráltak, (és olykor motiváltak), így egy döntetlen szagú mérkőzésen egy gól döntött. Bosszantó ez a vereség, mert ebben ma sokkal több is lehetett volna.. Gratulálok a Győrnek!" Leány regionális U16 21. forduló Astra HFC Üllő - St. Mihály FC 12-0 (6-0) Játékosaink: Rácz Barbara, Topal Jázmin, Márkus Helga, Sebesi Fanni, Török Maja (Nagy Vivien), Tóth Adél, Redenczki Brigitta, Tóth Kamilla, Gera Tamara, Csonka Viktória, Molnár Zsófi Edző: Tóth László Leány U19 alsóház 5. forduló ETO FC Győr - St. Mihály FC 2-3 (0-2) Gólszerzőink: Fischer Márta, Koszo Sydney 2 Játékosaink: Aradi Jázmin (Szaniszló Viola), Fischer Márta, Horváth Lara, Koszo Sydney, Sovány Dorina, Balázs Evelin, Nagy Lilla (Arnold Sára), Bagi Luca (Vajda Zsófia), Pálnik Johanna, Bozóki Csenge (Rabi Ramóna), Futaki Fruzsina Hadár Attila edző nyilatkozata: "Jól játszva, magabiztosan nyertünk a mai mérkőzésen! A végén kiengedtünk 0-3-nál, ezért tudott kozmetikázni a Győr az eredményen. Jó hangulatban fogunk készülni a héten az utolsó fordulóra, a Pécs ellen!" Csongrád-Csanád vármegyei II. osztály 24. forduló St. Mihály FC - Deszk SC 2-4 (1-2) Gólszerzőink: Répás Sándor, Klippel Ádám Játékosaink: Török Máté, Csobán Róbert, Zatykó Norman, Andróczki Tamás (Kovács Nimród), Kopasz Balázs, Baján Zoltán, Kovács Bende, Olajos Csaba (Fülöp Levente), Klippel Ádám, Répás Sándor, Nagy Norbert Baján Zoltán edző értékelése: "Kissé kevesen voltunk a mai napra. Fontos meccs volt. Nem csak nekünk, az ellenfélnek is. Nem volt bennünk átütő erő, és nagyon kevés helyzetet alakítottunk ki. Rászolgáltunk így is a második gólunkra, de már fáradtak voltunk a végére, és ha megnézzük a meccs képét, nem is érdemeltünk volna győzelmet. A döntetlen talán benne volt, de ehhez ma is kellett az extra kapus teljesítmény. Jövő héten javítjuk a csorbát, és utána lesz, ami lesz." Csongrád-Csanád vármegyei U19 alsóház 8. forduló Szőreg RSE - St. Mihály FC 3-1 (2-0) Gólszerzőnk: Juhász Roland Játékosaink: Polgár Tamás, Juhász Roland (Kiss-Molnár Bence), Fülöp Levente (Ferge Milán), Kovács Nimród, Nagy Gergő (Muhi Balázs), Barczány Kende (Zsótér Gergő), Kajcic Gergő, Mórocz Gergő (Juhász Marcell), Nándori Barnabás (Chadaide Zénó), Miklós Benjamin (Jászberényi Miklós), Nagy Norbert Szabó Dániel edző: "Végig szoros mérkőzést játszottunk egy velünk azonos szinten lévő csapattal. Javarészt mi domináltunk, de kevésszer választottuk meg jól a támadás befejezések módját. Két szerencsés góllal szerzett vezetést az ellenfél, amit sajnos nem tudtunk ma ledolgozni. Egy hét múlva a Kistelekkel zárjuk a számunkra igen tanulságos szezont."

• Heti eredményeink

Csongrád-Csanád Vármegyei U14 18. forduló St. Mihály FC - Kisteleki TE 2-18 (0-9) Gól: öngól, illetve Boruzs Fruzsina Balogh Árpád edző értékelte az idényt - Az U14 őszi teljesítményéhez képest a tavaszi nagyon jó lett, hiszen a 0 pont helyett két győzelmet, így 6 pontot is bezsebeltünk, amivel legalább az utolsó helyet elkerültük és 8.-ak lettünk. Pozitívum továbbá, hogy minden meccsen sikerült gólt lőni, az akkori 8 mérkőzésen szerzett 4-hez ebben az évben ugyanennyi találkozón további 19 találatot szereztünk. Az erősebb, idősebb csapatok ellen sajnos nem sok esélyünk volt, de a következő szezonra tőlünk senki sem "öregszik" ki, így van okunk bízni abban, hogy ez az idény sokkal jobb lesz. Köszönöm lányok, srácok egész éves munkátokat! Belaidi Ajád edzőkollegámnak pedig köszönöm segítségèt, közreműködését. Hajrá St.Mihály! Leány Regionális U19 17. forduló Szolnoki MÁV - St. Mihály FC 11-0 (5-0) Játékosaink: Kovács Nóra, Danyi Alexandra, Szebegyinszki Bettina, Máté Krisztina, Szabó Gréta, Kovács Mira, Nadobán Alexandra (Kovács Boglárka), Lantos Noémi, Szalkai Erika, Meleg Nikolett, Szabó Emma Edző: Török Bence Csongrád-Csanád Vármegyei U19 'A' alsóház 7. forduló St. Mihály FC - KSE Balástya 4-1 (1-0) Gólszerzőink: Muskó Gergely 2, Chadaide Zénó, Nagy Gergő Játékosaink: Polgár Tamás, Juhász Roland (Ferge Milán), Simkó Kristóf, Faragó Mátyás (Chadaide Zénó), Nagy Gergő (Kiss-Molnár Bence), Barczány Kende (Muhi Balázs), Kajcic Gergő, Mórocz Gergő, Nándori Barnabás (Juhász Marcell), Muskó Gergely (Zsótér Gergő), Miklós Benjamin (Jászberényi Miklós) Szabó Dániel edző - Okosan játszva, kérdést nem hagyva nyertük meg a mai bajnokinkat. Ügyesek voltak a srácok. Az utolsó két bajnokin felszabadultan célozhatjuk meg a hatodik helyet. Simple Női Liga NBI 22. forduló KÉSZ-St. Mihály Szeged - Budaörs 5-1 (3-0) Gólszerzőink: Trbojevic Ivana 2, Szabó Dóra, Malesevic Sanda, Sovány Dorina Játékosaink: Krstovic Anastasija, Marjanovic Lena, Koszo Sydney (Ónodi Vanessza), Nagy Lilla (Horváth Lara), Szabó Dóra, Sajti Krisztina, Sovány Dorina (Futaki Fruzsina), Malesevic Sanda, Balázs Bettina (Farkas Nina), Trbojevic Ivana (Papp Szidónia), Németh Zsófia Peónia Vezetőedző: Vajda Fangyó Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 23. forduló Csongrád - St. Mihály FC 6-1 (4-0) Gólszerzőnk: Baján Zoltán Játékosaink: Török Máté, Csobán Róbert, Csobán Krisztián, Zatykó Norman (Olajos Csaba), Belaidi Ajád, Antal Balázs, Baján Zoltán, Kovács Bende, Hufnágel Péter (Elek Ádám), Nagy Norbert, Andróczki Tamás (Huszár Lajos) Baján Zoltán edző értékelése - Ismét egy fontos mérkőzés állt előttünk, ugyanis ez nagyban befolyásolta a bajnokság vegkimenetelét. A hazaiaknak és nekünk is komoly tétje volt a meccsnek. Sajnos a vendéglátónk jobban tudott alkalmazkodni ehhez a feladathoz. Nem sok pozitívumot lehet mondani egy ilyen meccs után, de talán azt, hogy még nagy hátrányban sem adtuk meg magunkat. Szomorúak voltunk, hisz komoly csapást mértek ránk, de ilyen a football. Gratulálok a hazai csapatnak. Nálunk rosszabb a helyzet, egy piros lappal és két sérülttel fejeztük be a mérkőzést. A későbbiekben sem lesz könnyebb dolgunk, hisz a bajnokság olyan szakaszában vagyunk, ahol sokat lehet nyerni, de veszíteni is. A feladatunk, hogy megőrizzük az ötödik helyünket. Leány U15 alsóház 3. forduló MTK Budapest - St. Mihály FC 8-1 (5-1) Gólszerzőnk: Boruzs Boglárka Játékosaink: Vasi Abigél (Herke Naira), Kovács Bettina, Boruzs Boglárka, Kálló Tímea (Vajda Flóra), Papdi Jázmin, Rózsa Sára (Purcsi Lilla), Olasz Zsófia (Szendrei Júlia), Szilágyi Lilla, Varga Kitty (Boros-Kovernyik Natáli), Herke Norina (Polonkay Dóra), Csúcs Lilien (Katona Dóra) Olajos Csaba edző - Természetesen csalódott vagyok a mai nap után, ugyanabba a mederbe léptünk, mint már néhányszor a szezon folyamán. Nem segítette játékunkat az igencsak kis pályaméret, de erre nem lehet fogni a teljesítményt. Véleményem szerint a négy csapat igencsak közel van egymáshoz játékban és tudásban, amit az eddigi eredmények is bizonyítanak, ám ma eljátszottuk a könnyű edzőpartner szerepét. Mivel a játék igencsak nehézkes volt a meleg és a pálya adottságai miatt, így két dologban felénk tudott kerekedni a hazai csapat: küzdeni tudásban (párharcok), és koncentrációban. Miskolcról magunkkal hoztuk a könnyű gólokat az ellenfél számára, hiába futottunk-hajtottunk, ha nem figyelünk oda a megbeszéltekre, és nem is koncentrálunk a játékhelyzetekben. Ma az előbb említett elemek mellett hiányzott a kockázatvállalás - labdabirtoklásban - és a tudatosság, a gyakorolt játékelemek alkalmazása. Ismétlődő tanulságot vonhatunk le ebből is, a hét közben elvégzett munkát a hétvégén kell(ene) kamatoztatni. Végezetül pozitívumként emelném ki, hogy a fiatalabbak és a mérkőzésbe beszállók hozzá tudtak tenni a csapat játékához, ami fontos volt a mai nap és a későbbiek szempontjából is. Leány U19 alsóház 4. forduló St. Mihály FC - DVTK 0-0 (0-0) Játékosaink: Aradi Jázmin, Horváth Lara (Fischer Márta), Koszo Sydney, Sovány Dorina, Balázs Evelin, Nagy Lilla, Szabó Dóra, Sajti Krisztina (Rabi Ramóna), Pálnik Johanna, Futaki Fruzsina, Bozóki Csenge Terjéki Tamás beszámolója - Szikrázó napsütés, és rekkenő hőség fogadta a pályára lépő csapatokat Tápén az U19 meccsén. A mérkőzés elejétől támadó felfogásban futballoztunk, rengeteg helyzetet alakítottunk ki, azonban csak egy érvénytelenített gólig jutottunk. A második félidőben végig uraltuk a játékot, de a lehetőségeinket nem sikerült gólra váltani a rendkívül mélyen és elszántan védekező DVTK ellen. Dicséret illeti a lányokat, mert nagyot játszottak, biztos vagyok benne hogy legközelebb jönnek majd a gólok is! Leány U17 alsóház 3. forduló PMFC - St. Mihály FC 5-1 (1-0) Gólszerzőnk: Barna Bíborka Játékosaink: Kozma Vivien, Simon Adrienn, Papp Tamara, Milinker Nóra, Bagi Luca, Barna Bíborka, Gyémánt Karina, Gyovai Katinka, Oláh Maja, Baranyi Barbara (Mészáros Nóra), Bány Boglárka (Dobos Emese) Fábián-Saleh Houssam edző nyilatkozata - "Bár az eredmény nem tükrözi, de a játékunk sokat lépett előre a legutóbbi találkozóhoz képest. Ezért gratulálok a lányoknak! Ami a végeredményt illeti, megpróbáljuk helyén kezelni és építkezni a pozitívumokból. Gratulálok a Pécsnek a győzelemhez!"

• Szent Mihály- Budaörs 5-1

Kezdünk! Pontosabban a Budaörs kezd. Szent Mihály: Krstovic, Balázs B., Koszo, Sajti, Németh P., Szabó, Marjanovic, Malesevic, Nagy, Trbojevic, Sovány 8. perc: eddig vegyes felvágott a mérkőzés, sok futás, sok hiba itt is, ott is. Az első helyzet Szabó Dóri előtt: játékosunk lövés helyett beadást választ, nem érkezik senki... 17. perc: Trbojevic Ivana 3 védő gyűrűjében vesz át egy harminc méteres átadást, 15 méterről gyönyörűen átemeli a kapust. 28. perc: Trbojevic Ivana fénykorát éli, még a kapust is kicselezi, gyönyörű szóló! Erre már nagyon rég vártunk, Szabó Dóra egy jobb oldali beadást 2 méterről "térdelte " a kapuba. BRAVÓ DÓRI, GRATULÁLUNK AZ ELSŐ NB I GÓLODHOZ! Remek félidőt futottak a lányok, következik a 2023/24 utolsó 45 perce. Kezdtünk! 47. perc: Szabó Dóra ügyesen a védő elé lépett, hátulról felrúgták, tizenegyes. A büntetőt Sanda Malesevic magabiztosan a jobb alsó sarokba lövi. 57. perc: egy kapu előtti kavarodást Sovány Dorina góllal büntetett. 59. perc: Az eredmény tartásához szükség volt Krstovic bravúrjára is. Cserék: Koszo, Sovány, Balázs B. helyett Farkas, Ónodi, Futaki állt játékba. 25. perc: Egy 16 méteres bombagóllal szépít a Budaörs. Rendkívül látványosan támadunk, több szép lövésünk is volt az elmúlt percekben. 80. perc: cserélünk Nagy Lilla, és az ihletett formában játszó Trbojevic helyet Papp Szidónia, Horváth Lara folytatja. Itt a vége, gratulálunk lányok, köszönjük olvasóink figyelmét!

• Matek

2024 május 11 16 h. Szent Gellért fórum : Szent Mihály FC- Budaőrs Ma úgy este 6 óra felé megkapjuk a 2023/24.-es idény bizonyítványát, megtudjuk hol végeztünk a NB I.-ben. Nagyon érdekes a mai matek, az elütünk álló három csapatnak nem sok esélye van a pontszerzésre, Nekünk pedig sok van a győzelemre. Lehetünk 7. , 8.,9.avagy maradhatunk a 10. helyen. A helyzet egy matematikust is nagyon érdekelhetné, s egyben igazolja a a valószínűségszámítás azon alap tételét , hogy a sportesemények nem tartoznak az elemi bázistér törvényei alá. Matematikailag( Ha nem lenne emberi tényező a matematikai modellben ) a legnagyobb esélye ebben az időpillanatban a 10. helynek van, majd a 7.8.9. egyenlő eséllyel "játszik" Sport szakmailag a 7. hely a legesélyesebb , második helyen a 10. van, majd jön a 8.,, s a 9. -nek elenyésző a sansza. Miérti is., mert a jelenlegi helyzet: Ellenfél 7. Astra 21 pont -19 gólkülönbség (Puskás ) 8. Soroksár 21pont -22 gólkülönbség (FTC) 9. Szekszárd 20 pont -24 gólkülönbség (ETO) 10.Szent Mihály18 pont -24 gólkülönbség (Budaörs) Vereségnél, döntetlennél 10. hely győzelemnél valószínűleg 8. hely 2-3 gólos győzelemnél valószínű 7. hely Ősszel játszottunk először velük, akkor idénymélypontot jelentet a 3-2.-es vereségünk. Ellenfeleinket felszabadította a kiesésük ténye, jó formában vannak. amennyiben mi is hozzuk a tudásunkat, önbizalommal, és motivációval vegyítve ,egy jó mérkőzést játszhatunk, és győznünk kell, egy szép bajnoki helyezést ünnepelhetünk este. 2024 május 11 Csongrád: Csongrád Tiszapart SE- Szent Mihály FC: A férfi matek egyszerűbb, ha győzünk a Tisza-parti városban , a fiúk nagy valószínűséggel hazaérnek, s a csodálatos 5. helyen végeznek az idény végén. (Ha nem akkor sincs tragédia) A recept ismert ,hisz pár napja a kupában bravúros 2-1 sikert arattunk Csongrádon. A nap kérdése lehet-e kétszer ugyanabba a folyóba lépni, főleg úgy, hogy a keret nagyon szúk lesz.?

• Bajnokcsapat

Múlt hétvégén méltó, játék tudásukhoz illő kiváló teljesítmények után bajnok lett a Csongrád-Csanád Vármegyei Női Bajnokságban a Szent Mihály FC csapata. Végig uraltuk a bajnokságot, veretlenek maradtunk. Külön kiemelnénk a csapat nagyszerű közösségi életét, és Pacsuta Dóra edzői debütálását, mely rögtön aranyat eredményezett. Játékosaink: Pilán Tímea 12 mérkőzés Nagy Anita 12 mérkőzés Marsi Krisztina 12 mérkőzés Kovács Rebeka 12 mérkőzés Pacsuta Dóra 12 mérkőzés Fehér Zsuzsanna 11 mérkőzés Csapó Zsófia 11 mérkőzés Tornyi Zita 10 mérkőzés Kugler Hanna 10 mérkőzés Sávai Vivien 10 mérkőzés Csúri Alexandra 9 mérkőzés Varga Viktória 8 mérkőzés Buknicz Inez 7 mérkőzés Kiss Szandra 6 mérkőzés Lovászi Zsuzsa 6 mérkőzés Szögi Szimonetta 4 mérkőzés Nagy Nikolett 3 mérkőzés Géczi Bettina 1 mérkőzés Csongrád-Csanád Vármegyei Női Felnőtt Bajnokság 2023/24 : Szent Mihály FC 12 11 1 0 50 9 34 Csanytelek SC 12 8 1 3 38 13 25 Kiskundorozsma ESK 12 6 3 3 55 11 21 KSE Balástya 12 5 3 4 24 12 18 Tiszasziget SE 12 5 1 6 29 16 16 Hódmezővásárhely FC 12 2 1 9 10 52 7 7. Mocorgó UFC 12 0 0 12 0 89 0 GRATULÁLUNK, ÉS KÖSZÖNJÜK, LÁNYOK!

• Kötelességünk

Egy szentmihályi többgyermekes anyuka kereste meg a Szent Mihály FC-t, hogy segítsünk a Kölyöksziget óvoda (Pick óvoda) Manó csoportjába járó ifjú hölgyeknek és uraknak tíz alkalommal eljutni egyesületi buszainkkal Mórahalomra, az Erzsébet fürdőbe úszásoktatásra. Jelentjük, a küldetést végrehajtottuk, a gyerekek megtanultak úszni, és mi örülünk, hogy működési területünkön tudtunk segíteni, a közösséget így is szolgálni. Hajrá Fiúk, Lányok, Hajrá Szent Mihály!

• A 19. Hét 10 Alkalma

2024 május 10. (péntek) 17 h. Szentmihály, fiú U-14 : Szent Mihály FC- Kisteleki TE 2024 május 11. (szombat) 9 h. ,Makó Bozsik U-7, U-9 2024 május 11.(szombat) 14 h. , női U-19 reg .Szolnok Szolnoki MÁV- Szent Mihály FC 2024 május 11.(szombat) 15.30 h.,, férfi U-19. Szentmihály : Szent Mihály FC- KSE Balástya 2024 május 11. (szombat) 17 h.. Megye II Csongrád. . (változhat) : Csongrád Tiszapart- Szent Mihály FC 2021 május 11.(szombat) 17 h. Szent Gellért Fórum Szeged , Női NB I : Szent Mihály FC- Budaörs 2021 május 12,(vasárnap) 10 h. leány U-10 torna ,Gyula Különböző ellenfelek 2021 május 12.(vasárnap) 11 h. leány U-15 , Budapest : . MTK- Szent Mihály FC 2021 május 12.(vasárnap) 11 h. női U-19 .Tápé : Szent Mihály FC- DVTK 2021 május 12. (vasárnap) 13 h. női U-16 reg , Szentes : Szent Mihály FC- Soroksár

• MTK- Szent Mihály 2:0 (1:0)

9. perc 0:0 Sok-sok viszontagság után tudjuk üdvözölni olvasóinkat. Szent Mihály: Krstovic A. - Németh P., Futaki F., Koszo Sz., Balázs B., Malesevic S., Nagy L, Trbojevic I., Sovány D., Ezer A., Marjanovic L. 20. perc: eddig jó, mezőnyben is tartjuk magunkat. (sem az akadémia nem adta könnyen magát, bejutnunk kimondottan nehéz volt) Mellesleg két hatalmas Krstovic védést ünnepeltünk az utóbbi percekben. Meg egy gyors hír, Sajti Kriszti betegsége nem javult, nincs jelen a mérkőzésen. Ivószünet, meglepetésre Marjanovic a középpályán, Koszo a belső védő. A 29. percben a jobb oldali védelmünk nem volt határozott, a területről a tizenhatos vonalára játszották a labdát, tisztán, és védhetetlenül lőhettek a hazaiak. 34. perc: Lena Marjanovic megsérül, helyette Szabó Dóra áll játékba. 40. perc MTK enyhe mezőnyfölény, de nem tűnik lehetetlennek felérni a hazai kapuhoz. Ez a 44. percben kétszer is sikerült, előbb egy szöglet után Koszo fejelt mellé, majd egy szép Ezer, Szabó kombináció nem ért el lövésig. SZÜNET MEGÉRDEMELT EREDMÉNNYEL, DE JÓL TUDJUK, 0-1-BŐL MÉG BÁRMI LEHET. Elkezdődött a második etap. 54. perc: élénk iramú MTK főlény. 56. perc Krstovic Anastasija első komoly munkája a második félidőben, egy 16 méteres átlövést véd kapusunk bravúrral. 59. Csere: Sovány Dorina helyére Ónodi Vanessza 62. perc: Kár, kár... Már támadgatunk is, mikor elpasszoljuk a labdát, aztán el is védekezzük, mondhatjuk rágatunk egy gólt a kék-fehérekkel. 70. perc: Az MTK hármat cserél, mi meg fáradunk, nehéz idők jönnek... 72. perc: egy kápás lövést ártalmatlanít szépen Anastasija. 79. perc: Trbojevic egy lehetősége, de lövését a gólvonal elől kivágják. 82. perc: kettőt cserélünk: lejön Nagy Lilla, Ezer Anna (sérülés), bejön 87. perc Egy szöglet után Krstovic munkában. három perc a hosszabbítás. Két kapott gól, és két sérülés ezek rossz hírek, a lányok nagyot dolgoztak, köszönet Nekik érte. Mi meg önöknek köszönjük a figyelmet, találkozunk a Budaörs ellen.

• MATINÉN

2024. május 04. 10 h, Szentmihály: Harmadszor találkozunk Újszeged egyetlen futballcsapatával az Újszegedi Torna Klubbal. A sors eddig nagyrészt külön utakon vezette a két csapatot - még utánpótlás szinten is. Biztatjuk a Szentmihály szurkolókat, látogassanak ki a mérkőzésre, várhatóan nagyszerű délelőtti futballélményt fognak kapni. A velünk közel azonos képességű vendég fehér- feketék két hellyel vannak alattunk a táblázaton. Mivel már csak 5 forduló van hátra, illik számolgatni: nekünk reális esélyünk a jelenlegi 5. hely megvédésére van. Ehhez a célhoz ma mindenképpen győznünk kellene, hisz a mögöttünk lévő Mártélytól a legutóbbi fordulóban kikaptunk, és velük szemben pont előnnyel szeretnénk, illetve kellene a hajrára fordulni. Keretünk: Török M. Vér D. Antal B. Csobán R. Hufnágel P. Csobán K. Belaidi A. Kopasz B. Dr Klippel Á. Fülöp L. Kovács B. Olajos Cs. Elek Á. Sallai M. Dr Altorjay B. Baján Z. 2024. május 04. 17 h Budapest: A női Simple ligában a Magyar Testgyakorlók Köréhez látogatunk, akikkel szemben eddig nem sok sikert könyvelhettünk el. 0 győzelem 1 döntetlen 10 vereség. Most sem vagyunk esélyesek, a minél szorosabb eredmény elérése, a tisztességes helytállás cél, és az, hogy élvezzék a lányok a küzdést, a játékot, önmagunk legyőzését az akaraterő által. De mint ahogy egy politikai közösség sose mondhat le választás előtt a hatalomról, egy futballcsapat sem a mérkőzés előtt a győzelemről. A mérkőzés 17. h-kor kezdődik, és honlapunk élőben közvetíti azt

• Eheti eredményeink (18. hét)

Csongrád-Csanád Vármegyei U14 17. forduló Csengele KSE - St. Mihály FC 1-7 (0-4) Gólszerzők: Csejtei Sándor 5, Rostás Róbert, Krajcsovicz Bálint Csapatunk tagjai: Krajcsovicz Bálint, Tóth Zsombor, Garamvölgyi Gergő, Palotás Panni, Szabó Noel, Csejtei Sándor, Gyepes Ádám, Rostás Róbert, Szalkai Anna, Szőllősi Norbert, Boruzs Fruzsina, Kiss Koppány Bendegúz, Makalicza Gábor, Simon Anna, Szögi László Balogh Árpád edző értékelése - Magabiztosan, tudatosan nagy önbizalommal játszott U14-es csapatunk Csengelén, végig nem volt kérdés, hogy itt ma csak mi nyerhetünk! Majdnem teljes kerettel utaztunk el, így sokan részesei lehettek szép győzelmünknek, amelyet nagyon megérdemeltünk már. Ezzel még egy helyet léptünk fel a tabellán, a 7. pozícióba, s ha kedvezően alakulnak számunkra az ellenfelek mérkőzései, akkor a bajnokság befejezésével is maradhatunk itt. Látványos a fejlődés az őszhöz képest, 2 győzelem és minden mérkőzesen szereztünk gólt. Gratulálok fiúk, lányok, szép volt, csak így tovább! Büszke vagyok Rátok! Hajrá St. Mihály FC! Nemes István Csongrád-Csanád Vármegyei Kupa 4. forduló St. Mihály FC - Tiszasziget SE 1-3 (0-2) Gólszerzőnk: Antal Balázs Játékosaink: Vér Dávid, Csobán Róbert, Csobán Krisztián, Kopasz Balázs, Antal Balázs, Baján Zoltán, Kovács Bende, Hufnágel Péter, Klippel Ádám (Sallai Mór), Nagy Norbert (Fülöp Levente), Andróczki Tamás Baján Zoltán edző - Egy sportszerű mérkőzésen a jobb csapat tudott győzni, ami talán nem is meglepő. Mi derekasan küzdöttünk, mindenki igyekezett a pályán odatenni magát. Számunkra remek utazás volt ez idáig, és abszolút büszkék lehetünk magunkra. Gratulálok az ellenfélnek, és sok sikert kívánok nekik. Mi pedig köszönjük a meccs utáni ramazurit. Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 22. forduló St. Mihály FC - UTC 2-0 (0-0) Gólszerzőink: Klippel Ádám, Antal Balázs Játékosaink: Török M, Csobán R., Csobán K., Altorjay B., Kopasz B., Belaidi A. (Sallai M), Antal B. (Vér D.), Kovács B., Olajos Cs. (Baján Z.), Hufnágel P. (Elek Á.), Klippel Á. Baján Zoltán edző - Szerettünk volna visszavágni az őszi vereségért az UTC-nek ebben a fordulóban. Úgy is beszéltünk az öltözőben, és sikerült ezt a pályára is átvinni. Rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de rendre hibáztunk a kapu előtt. A félidőben már több góllal kellett volna vezetnünk, de nem így lett. A fordulás után már sikerült betalálni, de így is naggyá tettük az ellenfél kapusát. Mindenesetre a győzelem a legfontosabb. Készülünk egy igazi rangadóra számunkra, hisz hétvégén Csongrádra utazunk. Leány regionális U16 19. forduló Airnergy FC-BMTE - St. Mihály FC 12-1 (7-0) Gólszerzőnk: Tóth Adél Játékosaink: Topal Jázmin, Budai Rebeka, Márkus Helga, Sebesi Fanni, Csonka Viktória, Tóth Adél, Redenczki Brigitta, Gera Tamara, Sajtos Barbara, Török Maja, Molnár Zsófi (Tóth Kamilla) Edző: Tóth László Simple Női Liga NBI 21. forduló MTK Budapest - KÉSZ-St. Mihály Szeged 2-0 (1-0) Játékosaink: Krstovic Anastasija, Marjanovic Lena (Szabó Dóra), Futaki Fruzsina, Koszo Sydney, Nagy Lilla (Farkas Nina), Ezer Anna (Horváth Lara), Sovány Dorina (Ónodi Vanessza), Malesevic Sanda, Balázs Bettina, Trbojevic Ivana, Németh Zsófia Peónia Vezetőedző: Vajda Fangyó Csongrád-Csanád Vármegyei Női felnőtt 14. forduló Tiszasziget SE - St. Mihály FC 2-3 (0-2) Gólszerzőink: Sávai Vivien 2, Csapó Zsófia Játékosaink: Varga Viktória, Kovács Rebeka, Kugler Hanna, Pilán Tímea, Fehér Zsuzsanna, Nagy Anita, Marsi Krisztina, Sávai Vivien, Csapó Zsófia Edző: Pacsuta Dóra Leány U19 alsóház 3. forduló St. Mihály FC - PMFC 5-0 (2-0) Gólszerzőink: Szabó Dóra, Balázs Evelin, Nagy Lilla, Horváth Lara 2 Játékosaink: Aradi Jázmin (Szaniszló Viola), Horváth Lara, Koszo Sydney (Rabi Ramóna), Sovány Dorina, Bagi Luca (Papp Tamara), Balázs Evelin, Nagy Lilla, Szabó Dóra (Arnold Sára), Oláh Maja, Pálnik Johanna (Fischer Márta), Bozóki Csenge (Milinker Nóra) Hadár Attila - Nagyon örülök, hogy győzelemmel tudtuk köszönteni az Édesanyákat a mai neves napon! A nagy melegben megérdemelten gyűjtöttük be a három pontot a sportszerű Pécs ellen. Nèmi hiányérzetem van a helyzeteink kihasználàsával, viszont az nagyon pozitív, hogy sok helyzetet alakítottunk ki az ellenfél kapuja előtt! Összességében jól játszva, teljesen megérdemelten nyertük meg a mérkőzést! Végezetül sok szerencsét kívánok azon játékosainknak, akik holnap kezdik meg az érettségi vizsgáikat! Leány regionális U12 9. torna St. Mihály FC - Arany Bácska: 9-0 Gól: Simon Anna 4, Palotás Panni 2, Szalkai Anna, Boruzs Fruzsina, Bereczki Betti St. Mihály FC - Békéscsaba 1912 Előre: 10-1 Gól: Pálvölgyi Dorka 2, Simon Anna 3, Boruzs Fruzsina 4, Ligeti Dóra St. Mihály FC - Mercedes Kecskeméti LC: 4-0 Gól: Simon Anna 2, Boruzs Fruzsina, Ligeti Dóra Csapatunk tagjai voltak: Kocsispéter Luca, Kocsmáros Izabell, Nagy Laura, Szalkai Anna, Palotás Panni, Boruzs Fruzsina, Bereczki Betti, Simon Anna, Pálvölgyi Dorka, Ligeti Dóra. Balogh Árpád edző - Az egy héttel ezelőtti tornához hasonlóan ma is kirpóbáltam mindenkit más poszton, ráadásul olyanon, ahol sem múltkor, sem előtte nem szerepelt. Azt kell mondjam, hogy a lányok most is megállták a helyüket és szép, kombinatív játékkal, helyenként nagypályára illő gyönyörű gólokkal és stabil védekezéssel simán nyerték meg mind a három mérkőzésüket. Két újoncot is avattunk, egyikük még büntetőt is hárított a Kecskemét ellen. A következő és egyben záró esemény 3 hét múlva Tápén lesz május 25-én, aki szeretné és teheti, jöjjön ki megnézni ezt a remek generációt. Gratulálok Mindenkinek lányok, hajrá St. Mihály! Leány regionális U19 16. forduló St. Mihály FC - Tehetség SE 2-9 (0-5) Gólszerzőnk: Kovács Mira 2 Játékosaink: Danyi Alexandra, Komlósi Kata, Szabó Emma, Kovács Nóra, Máté Krisztina, Szabó Gréta, Kovács Mira, Nadobán Alexandra, Bliznák Luca (Kovács Boglárka), Szalkai Erika, Meleg Nikolett Edző: Török Bence Csongrád-Csanád vármegyei U19 alsóház 6. forduló Algyő SK - St. Mihály FC 1-2 (0-1) Gólszerzőink: Kovács Bende, Nagy Norbert Játékosaink: Polgár Tamás, Fülöp Levente, Simkó Kristóf. Kopasz Balázs (Kiss-Molnár Bence), Barczány Kende (Muhi Balázs), Kajcic Gergő, Mórocz Gergő (Nagy Gergő), Kovács Bende, Nándori Barnabás (Juhász Roland), Milkós Benjamin (Jászberényi Miklós), Nagy Norbert (Zsótér Gergő) Szabó Dániel edző - 6 pontos mérkőzésen sikerült győzni. Végig kontrolláltuk a meccset, a végén egy hibából tettünk egy kis izgalmat bele, de nem forgott veszélyben a 3 pont sorsa. Kényelmes helyzetből, de 3 kemény meccs vár még a csapatra. Előre is tekinthetünk mostmár, nem csak hátra.

• KÖZLEMÉNY

Knezevic Milana a DVTK ellen bajnokin megtagadta a pályára lépést, mert kevesellte a Neki szánt játékidőt, ezért klubunk 2024 április 30-i hatállyal felbontotta a játékos szerződését. Milana 2022. július 25 - 2024. április 30. között volt játékosunk, a sok szépet, amit kaptunk tőle, ezúton megköszönjük, a többit gyorsan elfelejtjük. További pályafutásához sok sikert kívánunk!